2017
    6u     University Of Adamsville - (Adamsville, Alabama)
    7u     Central Park Chargers - (Birmingham, Alabama)
    8u     Rutherford County - (Smyrna, TN)
    9u     Tri State Longhorn - (Memphis, TN)
    10u     Team Texas - (Houston, Texas)
    11u     Union City Soilders - (St. Louis, MO )
    12u     Cincinnati Cardinals - (Cincinnati, OH )
    14u     Rosedale Cowboys - (Baltimore, MD)

    2016
    6u     Welcomeall Panthers - (College Park, GA)
    7u     Rockmart Yellow Jackets - (Rockmart, Ga)
    8u     East Alabama Gators - (Calhoun County, Al)
    9u     Centerpoint Eagles - (Centerpoint, Al)
    10u     Pinson Indians - (Pinson, Al)
    11u     Rockmart Yellow Jackets - (Rockmart, Ga)
    12u     Mathew Dickey Bulldogs - (St. Louis, MO)
    13u     Mathew Dickey Bulldogs - (St. Louis, MO)
    14u     Michigan Wolverines - (Michigan)

    2015
    6u     Rockmart Yellow Jackets - (Rockmart, Ga)
    7u     Moody Blue Devils - (Moody, Al)
    8u     East Memphis Vikings - (Memphis,Tn)
    9u     Pinson Indians - (Pinson, Al)
    10u     Huffman Hurricanes - (Birmingham, Al)
    11u     Wahouma Seminoles - (Birmingham, Al)
    12u     North College Hill Trojans - (CIncinnati, Ohio)
    13u     Derby City Cardinals - (Louisville, Kentucky)
    15u     DST Titans - ( Shalimar, Fl.)

    2014
        7u - West Mobile Bucs (Mobile, AL)
        8u - Cottage Hill Steelers (Mobile, AL)
        10u - Huffman Hurricanes (Birmingham, AL)
        11u - Georgia Sting (Albany, GA)
        12u - Detroit Giants (Detroit, MI)
        14u - Detroit Giants (Detroit, MI)
        15u - D.S.T. Titans ( Shalimar, Fl.)
    2013
        7U -Atlanta Vikings (Atlanta, Ga.)
        8U - Jonesboro Gators (Jonesboro, Ga .)
        9U - Beach Barracudas (Panama City Beach, Fl .)
        10U - Una Bears (Nashville, Tenn. .)
        11U - Mobile Panthers (Mobile, Al .)
        12U - Plant City Raiders (Plant City, Fl .)
        13U - Macon County Bulldogs (Montezuma, Ga .)
        14U - Southern Thunder (Hahira, Ga.)
        15U - DST Titans ( Shalimar, Fl.)
    2012
        7U - Panhandle Jackets (Vernon Fl)
        8U - Mid River Eagles (St. Louis Mo)
        9U - Violet Gamedogs (Violet La)
        10U - O'fallon Renegades (O'fallon Mo)
        11U - Mid River Eagles (St. Louis Mo)
        12U - Buddy Lawson Trojans (Kenner La)
        13U - Donelson Warriors (Nashville Tenn)
        14U - Lynn Haven Raiders (Lynn Haven Fl)
    2011
         7U - Alabama Indians (Wetumpka Al)
         9U - Alabama Lions (Prattville Al)
         10U - Columbus Stars (Columbus Ga)
         11U - Mid River Eagles (St. Louis Mo)
         12U - Alabama Lions (Prattville Al)
         13U - Donelson Warriors (Nashville Tenn)
         14U - Eastside (Panama City Fl)
    2010
        No Bowl Due to Gulf Oil Spill
    2009
         7U - Dayton Flames (Dayton Ohio)
        7/8U - Beach Marlins (Panama City Beach)
         8U - Columbus Stars (Columbus Ga)
         9U - Dayton Flames (Dayton Ohio)
        10U - Municipal Park (Raiders Mobile Al)
        11U - Alabama Lions (Prattville Al)
        12U - Maitre Park (Mobile Al)
    2008
         7U -Bi City Cowboys(Phenix City Al)
         8U - Ol National Knights (Atlanta Ga)
         RU - Egdewood Red Devils (Columbus Ga)
        10U - North Henry Tigers (Stockbridge Ga)
        RU - Donelson Warriors (Nashville Tenn)
        11U - Callaway Drillers (Callaway Fl)
        RU - Pleasant Grove Spartans (Birmgham Al)
        14U - Midriver Eagles (Ofallon Mo)
        RU - Beach Barracudas (Panama City BeachFl)
    2007
         7U - Dacula Falcons (Dacula Ga)
         8U - Riverdale Blackhawks (Riverdale Ga)
         9G - Dacula Falcons (Dacula Ga)
         9B - Don Herm Warriors (Nashville Tenn)
        10U - Atlanta Knights (Atlanta Ga)
        11U - Dacula Falcons (Dacula Ga)
        12U - Dacula Falcons (Dacula Ga)
        13U - Millville Warriors (Panama City Fl)
        14U - Beach Barracudas (Panama City Beach Fl)
    2006
        7U - Riverdale Blackhawks
        8U - Bessie Branham Knights
        9U - Callaway Drillers
        10U - Bessie Branham Knights
        12R - Apex Cougers
        12U - North Clayton Falcons
        14U - Panama City Beach Barracudas
    2005
         7U - Acworth Warriors
         8U - Kennesaw Mustangs
        10U - Centerpoint Wolfpack
        11U - Centerpoint Wolfpack
        12U - Eastlake Cowboys
        13U - Destin Redtide
        14U - Panama City Hornets
    2004
         7 - Pleasant Grove Spartans
         8U - Forestpark Vikings
         9U - Centerpoint Wolfpack
        10U - Forestpark Vikings
        11U - Wahoma Seminoles
        12U - North Henry Tigers
        13U - Wahoma Seminoles
        14U - Bayou George Bears
    2003
        Pre Bowl
        10R - Hilandpark Razorbacks
        13R - Omaha Nebraska
                ---------------------
         7U - Redan Raiders
         8U - Center Point Wolfpack
         9U - Hoover Bucs
        10U - Blountstown Tigers
        10R - North Henry Tigers
        11R - Wahoma Seminoles
        12R - North Henry Tigers
        12U -Joelton Tenn. Vikings
        13R - North Henry Tigers
    2002
        7U - Center Point Wolfpack
        8U - Milford Warriors
        9U - Locust Grove Falcons
        10 - Adamsville vikings
        11G - Eastlake Cowboys
        11B - Locust Grove Falcons
        12G - Sandtown Vikings
        12B - Powder Springs Indians
        13G - Sandtown Vikings
        13B - Adamsville Vikings
    2000
    Sixty six Teams from around the Country march into Panama City Beach Fl. for the 32nd Annual Snapperbowl Classic
    1999
    Fifty-six Teams to play in the 31st Annual Snapperbowl Classic
    1998
        MightyMites - North Henry Tigers
        TinyMites - Blackwell Bears
        PeeWees - Lynn Haven Raiders
        PeeWees - North Paulding Cowboys
        Midgets - Blackwell Bears
    1989
        TinyMites - Milford (Milford Ga)
        Juniors - South Cobb (Cobb Ga)
        PeeWees - N.Marrietta (Marrietta Ga)
        Midgets - Crestwood (Crestwood Al)
    1988
        TinyMites - Centerpoint (Birmingham Al)
        Hilandpark Razorback (Hilandpark Fl)
        Juniors - Marrietta (Marrietta Ga)
        PeeWees - Jonesboro (Jonesboro Ga)
        Centerpoint (Birmingham Al)
        Midgets - Drummond Park (St Andrews Fl)
        Quincy-Anniston (Anniston Al)
    1987
        TinyMites Fultondale Al.
        Huffman Raiders (Birmingham Al)
        PeeWees LynnHaven Raiders(LynnHaven Fl)
        Jonesborough (Jonesborough Ga)
        Midgets Tuscaloosa Al
    1982
        Green Bulldogs aka-Green Machine (Green Oh)
    1980
        Cuyahoga Falls Falcons(Cuyahoga Falls Oh)
        W. Criswell Freeman, (Nashville Tenn)
    1979
        Lynn Haven Raiders (Lynn Haven Fl)
        Cove Cherry Seminoles (Cove Fl.
    1978
        Green Bulldogs aka-Green Machine (Green Oh)
        Cottondale Raiders (Tuscaloosa Al)
    1977
        Green Bulldogs aka-Green Machine (Green Oh)
        Lynn Haven Raiders (Lynn Haven Fl)
    1976
        Lynn Haven Raiders (Lynn Haven Fl)
        Millville Toreadors (Millville Fl)
    1975
        Mableton Tigers (Mableton Ga)
        Hoover Inc. (Nashville Tenn)
    1974
        Cottondale Chiefs (Tuscaloosa Al)
        Hoover Inc. (Nashville Tenn)
    1973
        Cove Cherry Seminoles (Cove Fl)
        Forrestdale Rebels (Birmingham Al)
    1972
        Springfield Panthers (Springfield Fl)
        Harriman Raiders (Harriman Tenn)
    1971
        Kenner, La.
        Grand Prairrie Razorbacks (Grand Prairrie Texas)
    1970
        Columbus Ga.
    1969
        St. Thomas Moore Eagles  (Baton Rouge La)
    1968
        St. Thomas Moore Eagles (Baton Rouge La)
    1967
        Oakland Terrace Gators (Oakland Terrace Fl)